Oferty pracy

Asystent Projektanta Drogowego (data dodania 25.10.2019r)

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki pracownika:
  • sporządzanie dokumentacji projektowych pod okiem doświadczonych projektantów,
  • prowadzenie procesu uzgadniania dokumentacji projektowej (składanie dokumentów, załatwianie formalności w urzędach i instytucjach),
  • koordynowanie prac Podwykonawców,
  • udział w inwentaryzacjach terenu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat,
  • mile widziana znajomość programu Microstation / InRoads,
  • dobra znajomość programów MS WORD, MS EXCEL,
  • mile widziane doświadczenie w branży drogowej,
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • pracę w interesującej, rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • udział w realizacji interesujących, prestiżowych projektów drogowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, w tym uzyskanie uprawnień budowlanych,
  • pracę zespołową w przyjaznej i miłej atmosferze,
  • atrakcyjne warunki pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biprogeo – Projekt Sp. z o. o  z siedzibą we Wrocławiu ul. Bukowskeigo 2, 52-418 Wrocław zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Rodzaj pracy: Pełny etat